logo MPWiK

Aktualności

Komunikaty

Już teraz ważne powiadomienia z Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie mogą docierać bezpośrednio na Twój telefon. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację BLISKO,  a komunikaty o awariach sieci, planowanych wyłączeniach wody i istotne dla mieszkańców informacje firmowe dotrą do Ciebie w skuteczny sposób.
 

W jaki sposób otrzymywać informacje z leszczyńskich wodociągów? Nic prostszego!

Zapisz się do systemu informacji SMS o awariach sieci wod-kan

 

 

 

Usługa przesyłania powiadomienia o awariach i wyłączeniach wody - bezpośrednio na telefony komórkowe Klientów.

 

Usługa powiadamiania SMS jest całkowicie bezpłatna.

 

Dystrybucją wiadomości i obsługą systemu zajmują się dyspozytorzy MPWiK, czyli pracownicy odpowiedzialni za kontakt z Klientami w przypadku awarii i wyłączeń wody.

KROK 1

Wpisujemy numer swojego telefonu komórkowego, dalej deklarujmy chęć skorzystania z usługi przez oznaczenie pola „ ZAPISZ SIĘ”.

KROK 2

Wybieramy  nazwę miejscowości, w której mieszkamy i nazwę ulicy, przy której zlokalizowana jest nasza nieruchomość włączona do wodociągu. Po wpisaniu tych informacji, klikamy klawisz „WYŚLIJ”.

KROK 3

Po kilku sekundach, na numer telefonu podany w zgłoszeniu otrzymamy kod weryfikacyjny, który należy wpisać w okienko systemu SMS na stronie internetowej. Po przepisaniu kodu i kliknięciu przycisku „DALEJ” pojawi się komunikat o poprawnym zapisaniu numeru w bazie danych. Kończy to procedurę rejestracji.

a p j .