logo MPWiK

Aktualności

 

Zapraszamy przedszkola do udziału w konkursie pn."Woda i praca" i zachęcamy do uczczenia w ten sposób wraz z nami Światowego Dnia Wody.

Do udziału zapraszamy przedszkola oraz oddziały przedszkolne z terenu miasta Leszna, a także gmin Lipno i Święciechowa - czyli z rejonu aglomeracji leszczyńskiej.

Konkurs będzie przebiegał dwuetapowo. Aby wziąć w nim udział należy zaprosić MPWiK do swojej placówki na prelekcję dotyczącą wody - termin do 04 marca 2016 r. do godz. 13:00. Zaproszenia mają mieć krótką formę opisową. W zaproszeniu przedstawić należy grupy chętne do udziału w akcji (max 2 grupy w jednej placówce lub oddziale miejscowym) - nazwa grupy, wiek dzieci. Należy także podać imię i nazwisko osoby oraz numer telefonu do kontaktu. W pierszym etapie odwiedzimy wybrane grupy dzieci i przeprowadzimy dla nich prelekcje na temat wody.

W drugim etapie zadaniem każdej z takich grup będzie przygotowanie zespołowej pracy plastycznej na temat "Woda i praca" - termin do 18 marca 2016 r. Prace zostaną ocenione, a laureaci nagrodzeni. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 22 marca 2016 roku, czyli podczas Światowego Dnia Wody.

 

REGULAMIN

 

Światowy Dzień Wody 2016

a p j .