logo MPWiK

Aktualności

 

Miło nam poinformować, że zdobyliśmy wyróżnienie w jubileuszowej X edycji Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji organizowanym przez redakcję Strefy Gospodarki i Dziennik Gazeta Prawna. Równie mocno cieszy nas fakt utrzymania się po raz kolejny w zaszczytnym gronie laureatów.

 

👉 Na etapie weryfikacji szczegółowej analizie zostały poddane zarówno kwestie techniczne, jak i finansowe. Ponadto pod uwagę brano również tzw. dane "miękkie", czyli współudział firmy w życiu lokalnych społeczności, integrację z nimi, prowadzoną politykę jakości czy też wreszcie udział przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu funduszy unijnych.

dyplom

🗨️ Jak podkreślają Organizatorzy zestawienia, Ranking ma na celu prezentację czołówki branży wodociągowej, 
wyróżnienie najlepszych w branży przedsiębiorstw oraz przybliżenie (na łamach Strefy Gospodarki i Dziennika Gazety Prawnej) podstawowych informacji związanych z branżą wodociągowo - kanalizacyjną w naszym kraju. 
Poprzez prezentację sylwetek Laureatów Organizatorzy chcą pokazać, iż utrzymanie wysokiej sprawności technicznej urządzeń i instalacji przez cały rok wiąże się z olbrzymim nakładem pracy i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych kadry.

👏🤝 Serdeczne podziękowania oraz gratulacje dla całego Zespołu MPWiK w Lesznie przekazał także Prezes Zarządu naszej Spółki Pan Rafał Zalesiński, podkreślając: "To przede wszystkim dzięki zaangażowaniu i profesjonalnej pracy naszych Pracowników jesteśmy zauważani i doceniani, choć my po prostu robimy najlepiej jak potrafimy to,
na czym się znamy z myślą i dla dobra lokalnej społeczności."

😊👍 Cieszymy się bardzo z wyróżnienia. Jest ono dla nas motywacją do dalszego działania.

a p j .