logo MPWiK

Aktualności

 

Pięć nowych aut trafi do Działu Eksploatacji. To początek wymiany samochodów niezbędnych w pracy MPWiK.

W efekcie umowy podpisanej z Europejskim Funduszem Leasingowym zakupione zostaną auta dla brygad Działu Eksploatacji, w tym jedno z nich będzie pełniło rolę pogotowia wodno-kanalizacyjnego.

🚚 Dotychczasowe auta, nabyte przez MPWiK w 2013 roku, są już bardzo wyeksploatowane, stąd decyzja o sukcesywnej wymianie całego taboru samochodowego na przestrzeni najbliższych kilku lat. 

Na początek, w styczniu 2021 roku, trafi do nas wspomniane 5 aut.

👉 Wybraliśmy nowoczesny Ford Transit w wersji Van i Kombi. Będą to samochody w kolorze białym i będą posiadały zamontowaną kompletną zabudowę niezbędną w codziennej pracy naszych brygad. Ponadto będą one mocniejsze eksploatacyjnie niż dotychczas używane auta. 

🚛 W przeciągu trzech lat, a więc do roku 2023 wymienimy 12 samochodów, w tym auta brygad wodomierzowych i elektryków, a także wywrotkę oraz auto służące do kontroli gospodarki wodno-ściekowej. Ponadto nowy samochód trafi na oczyszczalnię ścieków w Henrykowie.

📄 Wartość zakupionych aut wynosi 561 tys. zł.

auto leasing

To już kolejna z istotnych umów, które zostały podpisane w wyjątkowym dla naszej firmy roku, w krym świętujemy jubileusz 120-lecia leszczyńskich wodociągów.

To także kolejny krok, który odzwierciedla hasło w jubileuszowym logotypie "tradycja i nowoczesność", a także zapowiada nowy czas
dla nas - czas inwestycji.

Idziemy w przyszłość i robimy porządki również u siebie. Wszystko po to,
byśmy mogli działać sprawnie i niezawodnie dbając jednocześnie
o wodociągową i kanalizacyjną infrastrukturę w Lesznie, oraz gminach Lipno i Święciechowa, a co za tym idzie najwyższą jakość usług.

O wszystkich nowych działaniach będziemy informować za pośrednictwem naszej strony oraz mediów społecznościowych.

a p j .