logo MPWiK

Aktualności

 

Podczas zorganizowanej przez Miasto Leszno Gali Wolontariatu 2019 nasza firma otrzymała dyplom i podziękowania w kategorii "Firma zaangażowana społecznie".

MPWiK zostało nominowane do V edycji konkursu Leszczyński Wolontariusz Roku, który został podsumowany 5 grudnia w Teatrze Miejskim w Lesznie. To data nieprzypadkowa, gdyż w tym właśnie dniu obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. 

Tytuł Leszczyńskiego Wolontariusza Roku został przyznany zwycięzcom tegorocznej edycji plebiscytu w siedmiu równorzędnych kategoriach: Wolontariat Szkolny, Wolontariat Młodzieżowy, Wolontariat Dorosły, Wolontariat Senioralny, Wolontariacka Grupa Roku, Inicjatywa Obywatelska, Firma Zaangażowana Społecznie. Ponadto zostały przyznane wyróżnienia w postaci podziękowań, które trafiły m.in. do naszej Spółki. Miasto w ten sposób chce docenić i podziękować tym, którzy spełniają się niosąc bezinteresowną pomoc. Galę uświetniły pokazy akrobatyczne, występy wokalne uczniów z leszczyńskich szkół oraz młodzieży z Fundacji Centrum Sztuki Integracja, a także występy taneczne seniorek ze stowarzyszenia „Wygraj Siebie” oraz Zespołu Puenta. Cieszymy się z udziału i nominacji w konkursie oraz Gali. Gratulujemy wszystkim wolontariuszom oraz życzymy satysfakcji i radości podczas niesienia bezinteresownej pomocy innym.

csr.wolontariat.2019

a p j .